2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Łososina Dolna
Dodane 24 kwietnia 2024

Kadrowa/Kadrowy/Księgowa/Księgowy

Wynagrodzenie

1 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łososina Dolna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma PPHU Agrotex Sp. z o.o. z siedzibą w Łososinie Dolnej poszukuje osoby na stanowisko:

Kadrowa/y-Księgowa/y

Zadania:

  • kompleksowa obsługa kadr i płac Spółki

  • przygotowanie list płac oraz zestawień

  • terminowe sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów

  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie kierunkowe lub wyższe kierunkowe (rachunkowość, ekonomia, finanse, etc.)

  • min. 3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość programów MS Office, CDN Optima, Płatnik, mile widziana znajomość programu Microsoft Dynamics NAV

  • znajomość zasad prowadzenia dokumentacji kadrowej

  • praktyczna znajomość ubezpieczeń społecznych i prawa pracy

  •  znajomość dobrej znajomości zasad księgowania, przepisów podatkowych (Vat, Pit, Cit)  oraz ustawy o rachunkowości

  • skrupulatność, dokładność, terminowość

Oferta:

  • umowa o pracę

  • możliwość rozwoju oraz zdobywania doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie

  • miła atmosfera pracy

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE".

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Łososina Dolna,

Małopolskie

Małopolskie, Łososina Dolna
ID: 883721403