2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Śródmieście
Dodane 15 kwietnia 2024

Kadrowa - pół etatu

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Zespół Prywatnych Szkół im. Cecylii Plater Zyberkówny poszukuje doświadczonej Kadrowej, która

dołączy do naszego zespołu na pół etatu. Szkoła zatrudnia około 80 pracowników, a rozwijająca się

struktura organizacyjna wymaga profesjonalnego zarządzania dziedziną kadr.

Obowiązki:

Prowadzenie dokumentacji pracowniczej, w tym umów o pracę, zgłoszeń do ZUS, oraz innych

dokumentów związanych z zatrudnieniem.

Monitorowanie czasu pracy, urlopów, zwolnień, zaświadczeń lekarskich, etc.

Przygotowywanie raportów kadrowych i statystyk związanych z zatrudnieniem, w tym ewidencje

oświatowe (tj. SIO).

Współpraca z pracownikami w zakresie zagadnień kadrowo-płacowych.

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowana praca w szkolnictwie.

Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Umiejętność obsługi programów kadrowo-płacowych.

Wiedza z zakresu prawa i praktyk stosowanych przy ochronie danych osobowych.

Dokładność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy.

Zdolność do skutecznej współpracy z zespołem oraz komunikatywność.

Oferujemy:

Umowę o pracę na pół etatu.

Elastyczny grafik dostosowany do wymagań roku szkolnego.

Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach branżowych.

Jeśli jesteś gotowy/a podjąć wyzwanie w dynamicznym środowisku szkolnym, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Termin składania aplikacji: 22 kwietnia 2024.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 911947093