2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Włochy
Dodane 08 maja 2024

Kadrowa, referent ds. księgowości.

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firmą handlowa, Warszawa Włochy - poszukujemy osoby na stanowisko: Kadrowa, referent ds. księgowości.

Obowiązki:

·        Prowadzenie kard w zakresie:

- przygotowywania umów o pracę, zleceń, skierowań na badania lek,

- wprowadzania danych do systemu Optima oraz prowadzenie akt osobowych

- obsługa programu Płatnik

- korespondencja w zakresie kadr

  • W ramach księgowości:
  • księgowanie i dekretowanie faktur kosztowych krajowych
  • przygotowanie dokumentów do płatności oraz eksport przelewów z systemu
  • archiwizacja dokumentów kosztowych
  • współpraca zespołowa podczas zamykania miesiąca
  • Dbanie o terminowości i prawidłowy obieg dokumentów

·        Odpowiedzialne traktowanie powierzonych obowiązków.

Nasze wymagania

·        gotowość do nauki i rozwoju w obszarze księgowości oraz kadr i płac,

·        wykształcenie średnie ekonomiczne konieczne,

·        bardzo dobra znajomość programu Microsoft Office,

·        zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów na podstawie informacji,

·        wysoki poziom motywacji i zaangażowania w pracę

·        poszukujemy osoby komunikatywnej, samodzielnej, dokładnej i dobrze zorganizowanej

·        pierwsze doświadczenia w obszarze księgowo-finansowym i znajomość programu Comarch Optima – będzie dodatkowym atutem,

To oferujemy

·        stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, na umowę o pracę (lub inna dogodna forma zatrudnienia),

·        pracę w kameralnych, niekorporacyjnych strukturach o skali średniego przedsiębiorstwa,

·        możliwość realizacji własnych pomysłów i współtworzenia wizerunku firmy,

·        możliwości rozwoju zawodowego,

·        miłą atmosferę pracy i pyszną kawę i herbatę

·        wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Abakus Sp. z.o.o dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 789597822