2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Śląskie
  6. Kadry i płace - Częstochowa
  7. Kadry i płace - Wrzosowiak
Dodane 02 kwietnia 2024

KADROWA - Specjalista ds. KADR

Wynagrodzenie

5 000 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Wrzosowiak

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy zajmującej się wywozem oraz usługami transportowymi obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku

  • KADROWA

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY

• wykształcenia co najmniej średniego w obszarze: prawo pracy, ekonomia

• min. 3-rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku

• sumienności, terminowości, dokładności oraz odpowiedzialności w działaniu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW OBEJMUJE:

Ø znajomość aktualnych przepisów kadrowych, podatkowych

Ø znajomość zasad prowadzenia dokumentacji kadrowej,

Ø samodzielność w podejmowaniu decyzji,

Ø praktycznej znajomości ubezpieczeń społecznych i prawa pracy,

Ø współpracę z Głównym Księgowym

OFERUJEMY:

• umowa o pracę na czas nieokreślony na pełen etat

• atrakcyjne zarobki

• stabilne warunki zatrudnienia

• ciągły rozwój osobisty poprzez dostęp do fachowej literatury

• pracę w prężnie rozwijającej się firmie z ambitnym, doświadczonym zespołem

• szkolenia teoretyczne i praktyczne

• bardzo dobre warunki oraz narzędzia pracy i pozytywną energię w naszym zespole

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: h.suchecki[at]strach.info

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Wrzosowiak
ID: 722272190