2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Lubuskie
  6. Kadry i płace - Skwierzyna
Monika
Dodane 01 maja 2024

KADROWA / Specjalista ds. KADR

Lokalizacja

Skwierzyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Międzynarodowa firma z branży TLC Janas Logistics z siedzibą w Skwierzynie poszukuje do pracy na stanowisko: Kadrowa i/lub Specjalista ds. kadrowo-płacowych

Twój zakres obowiązków

·        prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej,

·        naliczanie wynagrodzeń; przygotowywanie list płac.

·        kontrola ewidencji czasu pracy (w szczególności kierowców)

·        przygotowanie i prowadzenie obowiązkowych ewidencji dot. spraw pracowniczych,

·        kontrola ważności zaświadczeń lekarskich - ewidencja urlopów i zwolnień lekarskich,

·        aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym.

·        przygotowanie i dbałość o aktualność umów (UoP, UZ, UoDz),

·        przygotowanie pism i dokumentów dla instytucji zewnętrznych,

·        naliczanie deklaracji DRA oraz PIT-8AR i PIT-4R, IFT, PIT-11 i inne.

Nasze wymagania

·        doświadczenie w obszarze kadrowo-płacowym z branży TLC

·        doświadczenia w prowadzeniu administracji personalnej,

·        praktycznej znajomości prawa pracy, prawa cywilnego, przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych, ustawy o PPK

·        umiejętności pracy w zespole oraz dokładności i skrupulatności w wykonywaniu zadań,

·        rozwiniętych zdolności analitycznych i umiejętności samodzielnego myślenia,

·        umiejętność współpracy z działem księgowym i transportowym

To oferujemy

·        stabilne zatrudnienie, możliwość szybkiego rozwoju,

·        godne wynagrodzenie w wyjątkowej atmosferze zgranego zespołu,

·        pracę pełną wyzwań oraz możliwości podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia,

Lokalizacja

Skwierzyna,

Lubuskie

Lubuskie, Skwierzyna
ID: 792662969