2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Podkarpackie
  6. Księgowość - Leżajsk
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja

Leżajsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem Spółki PRO-MOSTAL Sp. z o. o zajmującej się produkcją i montażem konstrukcji stalowych poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. kard i płac.

 Opis stanowiska:

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatków a także zgodnie z RODO

  • przygotowywanie umów cywilnoprawnych

  • przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do naliczenia wynagrodzeń,

  • koordynacja przepływu dokumentów pomiędzy pracodawcą a pracownikiem

  • obsługa oddelegowania pracowników do pracy za granicą,

  • tworzenie dokumentacji związanej z formularzami A1, kartami EKUZ, formularzami S1,

  • ewidencjonowanie i aktualizacja danych w systemie kadrowym/płacowym

  • sprawdzanie i rozliczanie czasu pracy

  • przygotowywanie i wysyłanie deklaracji zgłoszeniowych ZUS

  • prowadzenie ewidencji i monitorowanie terminów szkoleń BHP, badań lekarskich, urlopów

  • obsługa PPK w zakresie zgłaszania i rezygnacji

  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy

  • wsparcie managerów oraz pracowników we wszelkich kwestiach dotyczących obszaru kadr

  • przygotowywanie zestawień oraz raportów na potrzeby pracowników oraz kadry kierowniczej,

  • archiwizacja dokumentów po ustaniu zatrudnienia,

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • z bardzo dobra znajomość zagadnień i przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz umiejętność zastosowania ich w praktyce

  • znajomość zasad delegowania pracowników do pracy zagranicą,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • mile widziana będzie znajomość programu OPTIMA

  • bardzo dobra, praktyczna znajomość obsługi programu Płatnik oraz programów pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • rzetelność, dokładność, skrupulatność, sumienność,

  • inicjatywa i poszukiwanie usprawnień w pracy,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników pracy.

  • możliwość rozwoju zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji,

  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń,

  • pracę w miłym zespole

Wynagrodzenie ustalane indywidualnie w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

Będziemy kontaktować się tylko z osobami które prześlą swoje CV.

kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku 7:00-15:00

Lokalizacja

Leżajsk,

Podkarpackie

Podkarpackie, Leżajsk
ID: 915451184