2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Pomorskie
  6. Kadry i płace - Gdynia
  7. Kadry i płace - Chylonia
Dodane 28 kwietnia 2024

Kadrowy / Kadrowa

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Chylonia

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszego prężnie rozwijającego się zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Kadrowa/ kadrowy. Pracujemy od poniedziałku do piątku.

Miejsce pracy: Rumia

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie spraw w zakresie legalizacji pobytu oraz zatrudnienia cudzoziemców w Polsce

  • przygotowanie dokumentacji (zbieranie informacji, kompletowanie dokumentów i załączników),

  • sporządzanie wniosków, składanie dokumentów w odpowiednich systemach, wysyłanie wniosków

  • przygotowanie raportów i zestawień dot. legalnego pobytu aktualnie zatrudnionych pracowników,

  • weryfikowanie dokumentacji pobytowej kandydatów do pracy,

  • kontakt z Urzędem Pracy oraz Urzędem Wojewódzkim w celu monitorowania postępowań legalizacyjnych,

  • powiadomienia o podjęciu, nie podjęciu pracy do Urzędu zgodnie z określonymi w ustawie terminach,

  • obsługa programu płacowo-kadrowego,

  • przeprowadzanie procedury związanej z zatrudnieniem pracownika w systemie kadrowo-płacowym.

Nasze wymagania

  • mile widziana znajomość przepisów dotyczących zatrudnienia obcokrajowców,

  • sprawna obsługa programu optima,

  • dobra znajomość MS Office,

  • bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność, skrupulatność, samodzielność i odpowiedzialność,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • doświadczenie zawodowe w pracy w dziale kadr,

  • mile widziane wykształcenie wyższe, oraz ukończone kursy, certyfikaty,

  • terminowa realizacja zgłoszeń i wyrejestrowań do/z ZUS,

  • współpraca z pozostałymi pracownikami biura.

To oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku (8 godzin dziennie)

  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji

  • pracę w młodym, pozytywnie nastawionym, sympatycznym zespole

  • stabilne zatrudnienie

  • pierwszy miesiąc umowa zlecenie,

  • po miesiącu współpraca na zasadach B2B (własna działalność, opłacamy mały ZUS i podatek),

  • przeszkolenie i wprowadzenie stanowiskowe,

  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie,

  • płatny urlop.

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z RODO: ''Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Chylonia
ID: 913666844