2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Rzeszów
Dodane 18 kwietnia 2024

Kadry / Specjalista ds. administracyjno-kadrowych

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Poszukujemy osoby na stanowisko administracyjno-kadrowe

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie, sporządzanie dokumentów związanych z nawiązaniem/rozwiązaniem oraz przebiegiem stosunku pracy

  • sporządzanie umów zleceń, umów o dzieło

  • sporządzanie i księgowanie list płac pracowników

  • przygotowywanie i wprowadzenie do programu płacowo-kadrowego wszystkich informacji niezbędnych do naliczenia wynagrodzeń

  • wypłata wynagrodzeń

  • prowadzenie dokumentacji z ZUS i Urzędem Skarbowym

  • sporządzaniem deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, GUS, PFRON,PIT, PPK

  • prowadzenie dokumentacji kadrowej - zakładanie akt, rozliczanie i ewidencja czasu pracy (urlopy, zwolnienia, itp.)

  • archiwizacja dokumentów

  • fakturowanie

  • rozliczanie czasu pracy i delegacji

    Wymagania:

    • minimum dwuletnie doświadczenie w dziale kadrowo – płacowym

    • dobra znajomość prawa pracy, przepisów dot. ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych

    • znajomość programu Płatnik, Optima lub Enova

    • wykształcenie wyższe

    • dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność, terminowość, nastawienie na współpracę

    • znajomość języka angielskiego min. B2

    • mile widziana znajomość Pakietu mobilności

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 830120582