2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Warszawa
  6. Praca za granicą - Mokotów
Dodane 21 kwietnia 2024

Kafelkarze glazurnicy do norwegii z zakwaterowaniem

Wynagrodzenie

100 - 200 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NorwegiaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Zadania:

  • Wykładanie płytkami ścian, podłóg, schodów

  • Przygotowanie powierzchni, w tym usuwanie nierówności

Wymagania:

  • doświadczenie w/w pracach mile widziane ( ewentualnie ktos do podszkolenia z doswiadczeniem w budowlance)

  • umiejętność pracy samodzielnej i w grupie

Oferujemy

  • wynagrodzenie w/g stawek norweskich: od 300 nok/h w gore (zalezne od doswiadczenia)

  • możliwe długie dni pracy

  • system zjazdów ustalanych indywidualnie

  • możliwe długoterminowe kontrakty

  • pracę w stabilnej dużej firmie z umową norweską

  • pomoc w zakwaterowaniu oraz urzędowo- administracyjną

  • Zakwaterowanie bezplatne w pokoju 1 os

Zapraszamy do kontaktu zainteresowane osoby. Wyjazd w maju.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 913344097