2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Kujawsko-pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Toruń
Dodane 01 maja 2024

Karczma Spichrz zatrudni Kelnera / Kelnerkę

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Karczma Spichrz znajduje się na toruńskiej Starówce przy ulicy Mostowej. Karczma Spichrz to miejsce znane z dań kuchni polskiej i myśliwskiej, serwującej potrawy z aromatycznymi ziołami, świeżymi warzywami oraz najwyższej jakości mięsem, serami i wędlinami własnej produkcji. Oryginalne wnętrze z odrestaurowanymi stropami i muzyką ludową nadają przytulny, wyjątkowy klimat. Pomieścić może 80 osób, oferując również kameralne Izby Biesiadne.

Obecnie do naszego zespołu potrzebujemy kelnera/kelnerkę

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę w zgranym zespole

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • elastyczny grafik

  • pakiet medyczny

  • dopłatę do karty sportowej

  • świadczenia socjalne

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych mile widziana

  • gotowość do pracy zmianowej także w weekendy i święta

  • pozytywne nastawienie do ludzi

  • opanowanie oraz umiejętność pracy w warunkach stresowych

  • wysoka kultura osobista

  • komunikatywność

  • język angielski komunikatywny

OBOWIĄZKI:

  • przejmowanie zamówień

  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi gości

  • doradzanie gościom w wyborze potraw

  • znajomość obowiązującego menu oraz promocji

  • dbałość o estetykę i czystość miejsca pracy

Jeśli chciałabyś / chciałbyś współtworzyć z nami Karczmę Spichrz - zapraszamy!

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 737708715