2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 28 kwietnia 2024

KAROŃ Sp. z o.o. zatrudni Spec. ds. Eksportu - BDM branża przemysłowa

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

KAROŃ Zakład Produkcyjny Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty do spraw eksportu z językiem angielskim/niemieckim w branży przemysłowej.

Opis stanowiska:

  • obsługa stałych i pozyskiwanie nowych klientów na rynkach zagranicznych z branży poligraficznej, meblarskiej oraz usług kooperacyjnych

  • budowanie marki produktu

  • oferowanie i negocjowanie warunków sprzedaży

  • utrzymywanie stałych kontaktów handlowych z klientami

  • monitoring rynku zagranicznego

 Wymagania:

  • dobra znajomość rynków zagranicznych w jednym z wyżej wymienionych obszarów sprzedaży

  • dobra znajomość obsługi komputera oraz skutecznego wyszukiwania informacji w Internecie

  • umiejętność nawiązywania relacji z klientami

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub inną, preferowaną przez kandydata

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • pomoc merytoryczną i handlową

Wyślij swoje CV wraz z kilkoma zdaniami o sobie . W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)"

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 630055472