2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 20 kwietnia 2024

KAROŃ ZP zatrudni Inżyniera konstruktora/technologa

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KAROŃ Z.P. Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Inżynier Konstruktor/Technolog

Główne obowiązki

  • nadzór nad dokumentacją techniczną

  • opracowywanie norm technologicznych, instrukcji i kalkulacji cenowych

  • nadzór nad procesami technologicznymi

  • projektowanie i konstruowanie nowych produktów

  • wsparcie dla innych działów w obszarze konstrukcji

  • uczestnictwo w badaniach i wdrażaniu nowych rozwiązań technicznych

  • tworzenie modeli (3D), rysunków (2D)

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • praktyczna znajomość programów do projektowanie 2D/3D (preferowane AutoCad, Solid Works) z umiejętnością analiz MES

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

  • dyspozycyjność oraz zaangażowanie w pracę zawodową

Oferujemy

  • stabilne i ciekawe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizacji obowiązków

  • rozwój zawodowy

  • dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy

 Wyślij swoje CV wraz z kilkoma zdaniami o sobie . W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)"

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 621905087