2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gdynia
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Dąbrowa
Dodane 09 kwietnia 2024

kasjer/kasjerka od zaraz

Wynagrodzenie

4 700 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Dąbrowa

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Miejsce pracy paprykowa 12 A

Zakres obowiązków:

·        Bieżąca obsługa klientów;

·        Praca na kasie fiskalnej;

·        Wykładanie towaru;

·        Dbanie o czystość na sklepie;

·        Sprawdzanie dat ważności.

Oczekiwania:

·        Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym (godziny pracy: 6:00-14:30 / 14:30-23:00);

·        Dyspozycyjność do pracy w sobotę

·        Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia;

·        Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku nie jest wymagane wszystkiego cię nauczymy

·        Zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy:

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowa o zlecenie (jak wolisz)

·        Atrakcyjne wynagrodzenie, premie za realizacje założeń firmy

·        Benefity pozapłacowe ;

·        Szkolenia z zakresu obsługi klienta oraz kasy fiskalnej;

·        Przyjazną atmosferę w pracy.

  • umowa o pracę bądź zlecenie

  • możliwości pracy w same weekendy

  • mozliwosć pracy dodatkowej w niepełnym wymiarze

  • dodatek do biletu bądź paliwa

  • stawka na godzinę 21 netto (na rękę)

  • student uczen 27,7 netto (na rękę)

  • niedziela 35zl netto

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres e-mail lub ewentualny kontakt pod numerem: 79*****99

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Dąbrowa
ID: 898463634