2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Białołęka
Dodane 04 kwietnia 2024

Kasjer / Kasjerka - Sprzedawca / Sprzedawczyni

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

GDZIE?

Sklep Żabka, Warszawa, Białołęka

Jeżeli lubisz pracę z ludźmi, szybko się uczysz i energia to Twoje drugie imię - zaaplikuj i dołącz do zespołu Żabki!

JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?

  • obsługa kasy fiskalnej,

  • aktywna sprzedaż,

  • dokładnie towaru,

  • dbanie o ekspozycję oraz czystość na sali sprzedaży.

NASZE WYMAGANIA:

  • Książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia,

  • Uczciwość i pracowitość,

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Kultura w kontakcie z klientem.

OFERUJEMY:

  • Pracę pod najbardziej rozpoznawalnym logo,

  • Umowę zlecenia,

  • Zmianowy system pracy (6-23)

  • Zdrową atmosferę pracy,

  • Premie za tajemniczego klienta i zaangażowanie,

  • Możliwości rozwoju dla najlepszych Sprzedawców

Nie musisz mieć dużego doświadczenia, Wszystkiego Cię nauczymy!

SKUMAJ się z nami:)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 909463628