2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Świętokrzyskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wojciechowice
Dodane 11 kwietnia 2024

Kasjer/Kasjerka- Sprzedawca/Sprzedawczyni Stacja Paliw MOYA Czajęcice

Lokalizacja

Wojciechowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klienta zgodnie z wysokimi standardami naszej firmy.

  • Obsługa kasy fiskalnej i realizacja transakcji.

  • Sprzedaż produktów i usług - aktywne doradztwo i pomoc klientom w wyborze najlepszych rozwiązań.

  • Utrzymywanie czystości i porządku na stacji – dbamy o pozytywne pierwsze wrażenia.

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy – jesteś naszą wizytówką.

Nasze wymagania:

  • Wysoka kultura osobista – profesjonalizm to podstawa.

  • Aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych.

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy – poszukujemy osób z pasją.

  • Gotowość do pracy w weekendy – elastyczność to klucz do sukcesu.

  • Pozytywne nastawienie – pozytywna energia to podstawa.

  • Status studenta będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagany.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zlecenie lub B2B – wybierz, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

  • Zgrany zespół i przyjazną atmosferę – u nas praca to również przyjemność.

  • Możliwość wymiany doświadczeń i nauka od bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek.

  • Program wdrożeniowy i wsparcie na co dzień – jesteśmy dla Ciebie, aby ułatwić Ci start.

  • Współpracę z osobami uśmiechniętymi, zaangażowanymi i odpowiedzialnymi – dołącz do nas i poczuj różnicę.

  • Gwarancję, że nuda nie będzie Twoim problemem – każdy dzień przynosi nowe wyzwania.

Lokalizacja

Wojciechowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Wojciechowice
ID: 910981487