2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Świnoujście
Dodane 09 maja 2024

Kasjer lub Sprzedawca - Sklep Bricomarche w Świnoujściu.

Wynagrodzenie

4 500 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świnoujście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlineZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

BRICOMARCHE w Świnoujściu poszukuje pracownika na stanowisko KASJER lub SPRZEDAWCA (Dział DEKORACJA/OGRÓD)

OBOWIĄZKI SPRZEDAWCY:

-obsługa klientów

-wykładanie towaru

-dbanie o ekspozycję

-przyjmowanie dostaw

OBOWIĄZKI KASJERA:

-obsługa kasy fiskalnej

OFERUJEMY

-stabilne warunki zatrudnienia

-po 2 tygodniowym okresie próbnym umowa na czas nieokreślony

-elastyczne godziny pracy

-system premiowy zależny od zaangażowania i wyników.

-pewny system wynagrodzeń

-mile widziane są również osoby bez doświadczenia, zapewnimy podstawowe szkolenia.

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Nie odpowiadamy na wiadomości bez CV oraz na wiadomości SMS

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych firmę Corsea Sp. z o. o. mającą siedzibę w Świnoujściu (72-600), przy ulicy Legionów 4 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji do pracy w firmie Corsea Sp. z o. o.

Lokalizacja

Świnoujście,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Świnoujście
ID: 784647052