2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Mińsk Mazowiecki
Dodane 16 kwietnia 2024

Kasjer- Pracownik Obsługi Klienta. Mińsk Mazowiecki.

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Poszukuję dynamicznych, energicznych, dyspozycyjnych i odpowiedzialnych osób na stanowisko sprzedawcy do sklepu Żabka w Mińsku Mazowieckim ul. 1-go PLM "Warszawa" 3 lok.52 lub ul. Warszawska 157.

Praca w systemie dwuzmianowym: 6.00-14.30 ; 14.30-23.00.

Zakres obowiązków: obsługa klienta z zachowaniem standardów sieci, obsługa dostaw, dbanie o prawidłową ekspozycję produktów i ich cen, dbanie o czystość w sklepie, rozkładanie towaru na półkach, przyjmowanie i wydawanie paczek, wypiek pieczywa.

Mile widziane doświadczenie w handlu oraz książeczka badań sanitarno-epidemiologicznych. Osoby bez doświadczenia wszystkiego nauczymy.

Oferuję pracę na pełny etat, umowę o pracę, 20 złotych netto za godzinę, dodatkowe premie za spełnianie standardów sieci.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV ze zdjęciem na adres przedlacka.agnieszkaQzabka.pl bądź sms o treści "PRACA" na numer 73*****18.

Duże Q w adresie e-mail zastępuje standardowy znak, którego nie można używać w treści ogłoszenia.

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
ID: 912347876