2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gdańsk
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Ujeścisko - Łostowice
Dodane 13 maja 2024

Kasjer, pracownik sklepu

Wynagrodzenie

27,70 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Ujeścisko - Łostowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Zatrudnimy pracownika do naszego sklepu Żabka!

Stanowisko: Pracownik Sklepu Lokalizacja: Gdańsk,ul.Cedrowa 27 Godziny pracy: Pełny etat/część etatu

Opis stanowiska: Poszukujemy energicznego i odpowiedzialnego pracownika, który dołączy do naszego zespołu w sklepie Żabka. Pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę klientów, utrzymanie czystości w sklepie, uzupełnianie towarów na półkach oraz dbanie o estetyczne prezentowanie produktów. Kandydat powinien być komunikatywny, dyspozycyjny i gotowy do pracy w dynamicznym środowisku.

Wymagania:

  • Minimum 18 lat

  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność obsługi komputera i skanera

  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole

  • Pozytywne podejście do obsługi klienta

  • Dyspozycyjność w różnych zmianach

  • Orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie kolegów z zespołu

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze sklepu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premię oraz możliwość brania udziału w konkursach dla sprzedawców

Kontakt- 50*******52

Dziękujemy wszystkim zainteresowanym aplikacją.

Żabka to firma, która dba o swoich pracowników i zapewnia możliwość rozwoju zawodowego. Dołącz do naszego zespołu już dzisiaj i stań się częścią sklepu, który codziennie obsługuje setki zadowolonych klientów!

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Ujeścisko - Łostowice
ID: 848280620