2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Opolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Chrząstowice
Dodane 01 maja 2024

Kasjer. Sklep Biedronka Chrząstowice, blisko Opola

Wynagrodzenie

4 242 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chrząstowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Sklep sieci Biedronka w miejscowości CHRZĄSTOWICE blisko OPOLA (kod pocztowy 46-053) woj. Opolskie poszukuje pracowników takich jak TY.

Poszukujemy pracowników na stanowisko KASJER lub PRACOWNIK SKLEPU

Praca w systemie dwuzmianowym:

Poniedziałek - Czwartek: 5:45 - 14:15, 14:00 - 22:15

Piątek - sobota: 5:45 - 14:15, 14:00 - 22:30

Umowa o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym.

Jakich osób szukamy?

  • Otwartych na kontakt z Klientem,

  • Gotowych do pracy w systemie zmianowym,

  • Zaangażowanych, dokładnych i chętnych do nauki,

  • Nastawionych na współpracę.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Obsługa Klienta przy kasie fiskalnej,

  • Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towaru,

  • Ekspozycja towaru zgodnie ze standardami,

  • Rozładunek towaru,

  • Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych,

  • Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie i jego obrębie,

W zamian oferujemy od I-go dnia pracy:

  • Szeroki pakiet szkoleń - perspektywa pewnego i długoterminowego zatrudnienia,

  • Stawkę godzinową + premie po uzyskaniu umowy o pracę,

  • Umowa o pracę / umowa zlecenie,

  • Wsparcie koordynatorów,

  • Terminowe wypłaty świadczeń,

  • Możliwość pracy od zaraz.

ZADZWOŃ, UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ REKRUTACYJNĄ.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszę o kontakt telefoniczny

pod nr 60*******92

Lokalizacja

Chrząstowice,

Opolskie

Opolskie, Chrząstowice
ID: 851205862