2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wrocław
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Fabryczna
Dodane 04 kwietnia 2024

kasjer-sprzedawca

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Kontakt tylko poprzez OLX, tylko z CV

Poszukujemy chętną osobę na stanowisko kasjer-sprzedawca do sklepu Żabka przy ul. Bystrzyckiej (MAGNOLIA) we Wrocławiu (Fabryczna) oraz ul. Maślickiej (STADION). Pelny lub niepelny etat, do uzgodnienia, praca rowniez w weekendy

Wynagrodzenie na 27.70 zl/h brutto (student +)

   Wypłaty na czas,

- Praca w systemie dwuzmianowym lub nie;

- Możliwość pracy tylko w weekendy, cały lub pół etatu;

- Jasny i czytelny zakres obowiązków;

- Szkolenia ze znajomości asortymentu, obsługi klienta i kasy fiskalnej;

- Miłą atmosferę w pracy.

Zakres obowiązków:

- Doświadczenie nie jest wymagane, a jedynie chęć szkolenia się - wszystkiego nauczymy;

- Otwartość, uprzejmy stosunek do klienta;

- Mile widziana ( nie wymagana) książeczka sanitarno- epidemiologiczna; ale trzeba bedzie wyrobic

- Dyspozycyjność;

 - Przyjmowanie i rozkładanie dostaw;

 - Obsługa kasy fiskalnej;

 - Dbanie o czystość i utrzymanie standardów sieci;

( o przesłanie CV proszę osoby zdecydowane i gotowe podjąć pracę!)

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 614359957