2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wrocław
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Krzyki
Dodane 24 kwietnia 2024

Kasjer-sprzedawca

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem, zatrudnię do sklepu Żabka mieszczącego się na Brochowie osobę z doświadczeniem w handlu.

Oferuję pracę w systemie dwuzmianowym również w weekendy.

Wynagrodzenie na początek stawka 27,70 zł brutto plus premia jakościowa. Umowa jaką mogę zaoferować to - umowa zlecenie.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta wg standardów sieci

  • pomoc przy dostawach

  • dbanie o wizerunek i czystość sklepu

  • uczciwość

  • dyspozycyjność (praca również w weekendy)

  • wysoka kultura osobista

  • doświadczenie w handlu

  • biegle posługiwanie się językiem polskim

  • cierpliwość wobec klienta

Szukam osób dokładnych, ceniących czystość, potrafiących pracować wg standardów, bez nałogów, szanujących pracę i współpracowników i ich zaangażowanie

Zapraszam do kontaktu osoby zdecydowane na dłuższą współpracę.

Proszę o przesłanie CV poprzez portal OLX.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 659282826