2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Masłomiąca
Dodane 19 kwietnia 2024

Kasjer-Sprzedawca

Wynagrodzenie

5 042 - 5 642 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Masłomiąca

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

do nowego Supermarketu Sami Swoi w Masłomiącej

godziny pracy; 6-21

POSZUKUJEMY OSÓB NA STANOWISKO:

-KASJER SPRZEDAWCA

Szukamy:

- Osób gotowych do pracy w systemie zmianowym

- Zaangażowanych, dokładnych, uczciwych

- Nastawionych na współpracę i rozwój

Twoje zadania:

- Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej oraz na sali sprzedaży

- Dbanie o prawidłową ekspozycję towaru, ich jakość oraz prawidłowe oznaczenia cenowe

- Utrzymanie standardów czystości i jakości na terenie sklepu

- W razie potrzeby wykonywanie zadań innych pracowników sklepu, celem usprawnienia sprzedaży

- Dbanie o dobrą atmosferę w Twoim Zespole

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Możliwości rozwoju i awansu w prężnie rozwijającej się firmie

- Wdrożenie i wsparcie (szkolenia, nauka obsługi maszyn i urządzeń)

- Dodatkowe benefity, takie jak bony świąteczne, premie dla najlepszych sprzedawców, imprezy integracyjne

- Możliwość przystąpienia do ubezpieczeń grupowych na preferencyjnych warunkach

WARUNEK KONIECZNY: Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Lokalizacja

Masłomiąca,

Małopolskie

Małopolskie, Masłomiąca
ID: 748251697