2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Trzemeszno
Dodane 23 kwietnia 2024

Kasjer-sprzedawca

Lokalizacja

Trzemeszno

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię pracownika na stanowisku kasjer-sprzedawca. Miejsce pracy sklep Żabka Trzemeszno. Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy - głównie w WEEKENDY!

Jeżeli:

  • Lubisz pracę z ludźmi,

  • Szybko się uczysz,

  • Energia to Twoje drugie imię.

Zaaplikuj i dołącz do zespołu!

Oferujemy:

  • Umowę o pracę/umowę zlecenie,

  • Zmianowy system pracy (6-23 / 7 dni w tygodniu)

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.

Obowiązki:

  • obsługa kasy fiskalnej,

  • aktywna sprzedaż,

  • dokładanie towaru,

  • dbanie o ekspozycję oraz czystość na sali sprzedaży.

Wymagania:

  • dyspozycyjność,

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziana osoba ucząca się :)

CV proszę przesyłać wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych. Zastrzegam sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Trzemeszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Trzemeszno
ID: 782729007