2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Opolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Niemodlin
Dodane 12 kwietnia 2024

Kasjer/ Sprzedawca

Lokalizacja

Niemodlin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PRACUJ Z NAMI W ZABYTKOWEJ PRZESTRZENI ZAMKU NIEMODLIN.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU :)

Kogo szukamy?: Kasjer/ Sprzedawca

Gdzie?: Rynek 55, Niemodlin

Jak?: Praca stacjonarna

Forma współpracy?: Umowa zlecenie/ Umowa B2B

Od kiedy?: Od zaraz

Zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktów regionalnych, książek, pamiątek zamkowych

  • sprzedaż biletów, udzielanie informacji turystom

  • dbałość o porządek w sklepie, uzupełnianie dostępności towarów na półkach

Cechy idealnego kandydata

  • komunikatywność i otwartość w kontakcie międzyludzkim

  • wysoka kultura osobista

  • znajomość narzędzi pakietu Office

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, włącznie z pracą w weekendy i święta

  • doświadczenie w pracy w handlu będzie dodatkowym atutem

  • znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

Co możemy Ci zaoferować?

  • pracę w zgranym zespole, który chętnie wymienia się wiedzą

  • kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy- jesteśmy w stanie nauczyć Cię zawodu

  • pracę w tygodniu, weekendy i święta- w tygodniu stałe godziny pracy, w weekendy zmianowo. W wakacje godziny pracy 10-22 w systemie zmianowym.

  • szkolenia z zakresu historii i wiedzy o zamku, szkolenia z obsługi klienta

Warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym jest przesłanie swojego CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Lokalizacja

Niemodlin,

Opolskie

Opolskie, Niemodlin
ID: 911286904