2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Brańszczyk
Dodane 04 kwietnia 2024

Kasjer / Sprzedawca Brańszczyk _ ZM Somianka

Lokalizacja

Brańszczyk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

O nas

Zakłady Mięsne Somianka to Firma rodzinna z polskim kapitałem. Powstała w roku 1992. w miejscowości Somianka. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w przetwórstwie mięsnym, prowadzi ubój trzody chlewnej, rozbiór mięsa wieprzowego, wołowego i drobiowego, wprowadzając na polski rynek wysokiej jakości wędliny, kiełbasy, boczki oraz wyroby podrobowe. Dodatkowym przedmiotem działalności przedsiębiorstwa jest działalność usługowa i handlowa w zakresie sprzedaży detalicznej, prowadzonej w sieci własnych sklepów o profilu ogólnospożywczym. Obecnie mamy 38 sklepów w 29 miejscowościach.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujmy do swojego zespołu Pracownika do sklepu w Brańszczyku

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę

  • Możliwość dopasowania wymiaru etatu do Twoich potrzeb w zależności od sytuacji kadrowej sklepu

  • Profesjonalne wdrożenie i wsparcie Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

  • Bony na Święta Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole

  • Comiesięczną premię uzależnioną od wyników sklepu na które masz wpływ

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

  • Spotkania integracyjne

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży

  • Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów

  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych

  • Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie

MILE WIDZIANE:

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

  • Doświadczenie pracy w handlu detalicznym.

Lokalizacja

Brańszczyk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Brańszczyk
ID: 891839457