2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Siemianowice Śląskie
Dodane 22 kwietnia 2024

Kasjer/ Sprzedawca Bricomarche

Wynagrodzenie

4 242 - 4 250 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Bricomarche Siemianowice Śl. szuka pracownika na stanowisko: Kasjer/ Sprzedawca

Opis stanowiska:

  • Sprawna obsługa klienta
  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
  • Ekspozycja towaru
  • Dbanie o estetykę sklepu

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Komunikatywność
  • Uczciwość
  • Samodzielność
  • Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Przewidywalny grafik pracy
  • Pracę w zgranym zespole
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o składnie CV w Informacji sklepu Bricomarche przy ul. Jagiełły 4 w Siemianowicach Śląskich lub przesłanie na adres e-mail z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Siemianowice Śląskie
ID: 691571433