2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Kujawsko-pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Bydgoszcz
Dodane 16 kwietnia 2024

Kasjer Sprzedawca Bydgoszcz sklep Żabka Wyżyny

Wynagrodzenie

27 - 27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Poszukuję pracownika na stanowisko kasjer/sprzedawca w sklepie ŻABKA, przy ul. Łomżyńskiej 51 w Bydgoszczy. Praca od zaraz, więcej szczegółów pod numerem telefonu.

Zakres obowiązków :

• zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów, zgodnie ze standardami sieci

• obsługa kasy fiskalnej;

• dbałość o właściwą ekspozycję produktów oraz monitorowanie terminów przydatności

• dbałość o porządek oraz czystość w sklepie;

• uzupełnianie towaru na sali sprzedaży.

Wymagania:

• dyspozycyjność;

• rzetelność i uczciwość;

• aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

• pozytywne nastawienie do klienta.

Mile widziane:

• doświadczenie pracy w sklepie.

• STATUS STUDENTA

Oferujemy:

• szkolenie

• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie oraz umowe o prace

• pracę w godzinach 6:00-23:00 w systemie dwuzmianowym

• elastyczny grafik

• miłą atmosferę

• premie pracownicze.

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 712985523