2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gdańsk
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Jasień
Dodane 15 kwietnia 2024

Kasjer/Sprzedawca CARREFOUR EXP. - Gdańsk Kiełpinek "WISZĄCE OGRODY"

Wynagrodzenie

4 800 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Wymagania: Osoba energiczna, lubiąca pracę i wyzwania, umiejąca rozmawiać z klientami, posiadająca doświadczenie (mile widziane), komunikatywna , chcąca się rozwijać

Warunki pracy: Praca w sklepie pod znaną marką (Carrefour Express). Praca zmianowa (7-14; 14-22), od poniedziałku do soboty. Elastyczny grafik (również studenci studiów dziennych - możliwość pracy w soboty , chętnie widziani), system premiowy, umowa zlecenie na pełny wymiar godzin lub niepełny (wg życzenia). Możliwość pracy tylko w weekendy

Obowiązki: Obsługa kasy fiskalnej, i innych urządzeń znajdujących się w sklepie, sprzedaż, przyjęcie i wykładanie towaru inne związane z pracą w sklepie spożywczym.

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 751317703