2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Łódzkie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Zgierz
Dodane 14 maja 2024

Kasjer-sprzedawca Delikatesy Centrum

Lokalizacja

Zgierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnię do pracy w sklepie spożywczym Delikatesy Centrum na stanowisko kasjer-sprzedawca, w Zgierzu ul. Chełmska 40.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu sklepów spożywczo -przemysłowych. Mamy swoje placówki min. w Łodzi, Ozorkowie, Kutnie.

Zostań częścią naszego zespołu, miej wpływ na radość z zakupów naszych klientów.

Oferujemy:

-umowę o pracę na pełny etat

-wynagrodzenie plus premia od wyników na dziale

-zmianowy czas pracy

-możliwość rozwoju

-stabilne zatrudnienie,

-wynagrodzenie płatne na czas

Wymagamy:

książeczki sanitarno-epidemiologicznej (możliwość wyrobienia)

Główne zadania i obowiązki:

-miła i sumienna obsługa klienta,

-kontrolowanie dat przydatności do spożycia,

-dbanie o ekspozycję towaru

-utrzymanie porządku w miejscu pracy,

-wykładanie towaru i oznaczeń cenowych

-przestrzeganie zasad HACCP

-punktualność

Jeśli jesteś osobą otwartą na kontakt z klientami, chętnie się uczysz, zadzwoń do nas. Możesz przesłać swoje CV lub dostarczyć go osobiście

Lokalizacja

Zgierz,

Łódzkie

Łódzkie, Zgierz
ID: 653347078