2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Żarki
Dodane 04 kwietnia 2024

Kasjer / Sprzedawca Delikatesy Centrum Żarki

Wynagrodzenie

4 500 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żarki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

TILMART Słowikowscy&Kosiór Spółka Jawna zajmuje się handlem art. spożywczymi.

Od początku celem firmy jest zapewnienie najwyższej jakości usług świadczonych w placówkach handlowych jakie prowadzi w sieci Delikatesy Centrum.

Poszukujemy pracowników na stanowiska:

  • KASJER-SPRZEDAWCA

  • KASJER-SPRZEDAWCA STOISKO MIĘSO WĘDLINY

Miejsce pracy: Delikatesy Centrum Żarki

Jesteś ciekawy/a, jak będzie wyglądała Twoja praca? Zadania, które na Ciebie czekają to:

  • Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy – to Twoje główne zadanie!

  • Dbałość o powierzony dział lub stoisko – prawidłową ekspozycję, zatowarowanie, czystość i estetykę – lubimy gdy wszystko jest na swoim miejscu

  • Systematyczna kontrola wyglądu sklepu i dbałość o zachowanie standardów sieci w powierzonym dziale/stoisku i całym sklepie – aby nasi Klienci czuli się jak u siebie

  • Udział w szkoleniach dedykowanych do stanowiska – Twój rozwój to dla nas podstawa!

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • Jesteś pełny/a energii i lubisz się uczyć

  • Odpowiada Ci praca w systemie zmianowym

  • Posiadasz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub jesteś gotowy do ich wyrobienia

  • Łatwo nawiązujesz relacje i lubisz pracować w zespole

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • doskonałą atmosferę w pracy, możliwość rozwoju (pakiet szkoleń)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • ubezpieczenie grupowe

Mile widziane:

  • Posiadasz aktualne orzeczenie o niepełnosprawności lub masz możliwość uzyskania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na maila

Łączymy wiele perspektyw w jednym miejscu – pokaż nam swoją! Aplikuj!

Lokalizacja

Żarki,

Śląskie

Śląskie, Żarki
ID: 634984523