2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wodzisław Śląski
Citronex Trans Energy
Dodane 23 kwietnia 2024

KASJER SPRZEDAWCA Dyskont Paliwowy Gorzyczki

Wynagrodzenie

4 900 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wodzisław Śląski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Witaj w Citronex Trans Energy Sp. z o.o! Otwieramy nowe drzwi możliwości na naszej stacji paliwowej w Gorzyczkach i szukamy właśnie Ciebie, byś dołączył do naszego energetycznego zespołu jako Kasjer/Sprzedawca. Gotów na start w podróż, w której Twój entuzjazm i zaangażowanie napędzają nas do przodu?

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Premię, która doceni Twoje wyniki i zaangażowanie, plus bonus za polecenie świetnych ludzi do naszego zespołu.

  • Umowę o pracę, z elastycznym podejściem, idealnym dla żyjących na pełnych obrotach – czy to nauka, czy pasje.

  • Elastyczny grafik, bo wiemy, że każdy z nas jest inny.

  • Wsparcie i szkolenie, które pozwolą Ci poczuć się pewnie na nowym stanowisku od pierwszego dnia.

  • Benefity, które sprawią, że praca stanie się przyjemnością:

    • Zniżki na paliwo – tankuj korzystniej!

    • Posiłki z oferty naszej stacji – smacznie i na miejscu,

    • Medicover Sport – dbaj o formę w dobrym stylu,

    • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe i opieka medyczna – bo zdrowie jest najważniejsze.

Twoje kluczowe zadania:

  • Profesjonalna obsługa klienta, zawsze z uśmiechem i na najwyższym poziomie.

  • Dbałość o estetyczny wygląd stacji i właściwą prezentację towarów – niech każdy detal świadczy o naszej jakości.

  • Organizacja magazynu, przyjmowanie dostaw i dbałość o porządek w zapleczu.

  • Obsługa Bistro: Serwowanie smacznych posiłków i napojów zgodnie z najwyższymi standardami, utrzymanie czystości w strefie bistro.

  • Utrzymywanie porządku, bo czystość to nasza wizytówka.

  • Sprawna obsługa kasy fiskalnej i dokładne wystawianie faktur – precyzja to klucz do sukcesu.

Czego oczekujemy?

  • Otwartości i chęci do pracy z ludźmi – każdy klient to nowa historia.

  • Zaangażowania i gotowości do pracy zmianowej – elastyczność to nasza supermoc.

  • Mile widziana książeczka sanepidu lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia.

Zainteresowany? Zadzwoń pod numer 79*******29 i rozpocznij swoją przygodę w Citronex Trans Energy. Dołącz do nas i razem zmieniajmy świat energii na lepsze!

Pozdrawiamy

Zespół Rekrutacji

Goldfinch Investments Sp. z o.o. jest centrum usług wspólnych. Prowadzimy kompleksową obsługę procesów kadrowo – płacowych, rekrutacyjnych, sprawozdawczości i doradztwa oraz legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców, bhp oraz obsługę prawną. Obsługujemy firmy z portfela małych, średnich i dużych przedsiębiorstw działających na rynku paliwowym, obrotu walutami, usług hotelowo restauracyjnych, spedycji i transportu międzynarodowego, kompleksowych usług serwisowych samochodów ciężarowych oraz myjni TIR.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wodzisław Śląski,

Śląskie

Śląskie, Wodzisław Śląski
ID: 901104029