2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Bytom
Dodane 09 kwietnia 2024

Kasjer sprzedawca dział mięso wędliny Lewiatan Miechowice

Wynagrodzenie

4 300 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Polska Sieć Handlowa Lewiatan jest trzecią co do wielkości siecią handlową w Polsce i największą polską siecią franczyzową. Sieć Lewiatan liczy ponad 3200 placówek handlowych prowadzonych przez 2100 niezależnych przedsiębiorców.

Sklep Lewiatan znajdujący się w Miechowicach przy ulicy Dalekiej , poszukuje kandydatów na stanowisko kasjer sprzedawca / kasjer sprzedawca dział mięso wędliny :

Praca jest dwu zmianowa od poniedziałku do soboty 5-13 i 13-21

CO ZAPEWNIAMY?

  • Umowę o pracę

  • Stabilne wynagrodzenie, premie miesięczne, karty zakupowe dające 15% zwrotu

  • Profesjonalne wdrożenie i wsparcie

  • Pakiet szkoleniowy dostosowany do wskazanego stanowiska

  • Możliwości rozwoju i awansu

  • bony świąteczne

  • premie za brak absencji

JAKICH OSÓB SZUKAMY?

  • Otwartych na kontakt z Klientami

  • Gotowych do pracy w systemie zmianowym oraz do pracy fizycznej

  • Zaangażowanych, dokładnych i chętnych do nauki

  • Nastawionych na współpracę

JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?

  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży

  • Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów

  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru

  • Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych

  • Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 910546183