2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Brzeg Dolny
Dodane 25 kwietnia 2024

Kasjer-Sprzedawca Dział Przemysłowy

Lokalizacja

Brzeg Dolny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Intermarche w Brzegu Dolnym zatrudni pracownika na stanowisku :

Kasjer Sprzedawca Dział Przemysłowy

Zakres obowiązków:

  • dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów

  • składanie zamówień na asortyment działu przemysłowego

  • przyjmowanie i rejestrowanie reklamacji

  • prowadzenie dokumentacji handlowej

  • obsługa urządzeń technicznych dostępnych na stanowisku pracy, takich jak skaner

  • profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy

  • sprawna obsługa kasy fiskalnej i komputera

  • dbanie o porządek, ekspozycję towarów

  • pomoc na dziale cukierniczym

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie

  • doświadczenie na stanowisku kasjer

  • sprzedawca umiejętność obsługi komputera, kasy fiskalnej

  • dyspozycyjność

  • zaangażowanie

  • uczciwość

  • umiejętność dostosowania się do pracy zespole i obowiązujących zasad

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę /zlecenie

  • pracę zmianowa

  • wynagrodzenie od 4242 zł brutto

Lokalizacja

Brzeg Dolny,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Brzeg Dolny
ID: 758663828