2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Konin
Dodane Dzisiaj o 14:53

Kasjer-Sprzedawca Konin Piekuś

Lokalizacja

Konin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

38 lat na polskim rynku, 36 sklepów firmowych, 3 restauracje i całe mnóstwo zadowolonych Klientów robiących codziennie zakupy w naszych sklepach… Do tego masa wypieczonych bułek, chlebów, ciast i ugotowanych pysznych dań. A to wszystko dzięki naszym Pracownikom! To właśnie Oni – działając w zespole, pracując z pasją, podążając za potrzebami Klientów, troszcząc się o innych – tworzą sukces firmy Piekuś!

Bo sukces tworzą ludzie!

Jeśli

  • Lubisz współpracę z klientami

  • Jesteś osoba optymistycznie nastawiona do świata i ludzi

  • Odpowiedzialnie i z zaangażowaniem podchodzisz do powierzonych zadań

  • Jesteś dyspozycyjny/-a

Piekuś jest idealnym miejscem dla Ciebie!

Twoje zadania

  • Obsługa klientów tak aby pokochali kupować w naszym sklepie

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Przyjmowanie dostawy towarów

  • Składanie zamówienia

  • Przygotowywanie świeżych kanapek

  • Wypiekanie wybranego asortymentu

  • Dbanie o estetyczny wygląd sklepu i ekspozycji towarów

Zapewnimy Tobie

  • Proces wdrożenia – wszystkiego Cię nauczymy i wdrożymy do pracy

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie zawsze na czas – na Twoim koncie zawsze do 10-go każdego miesiąca

  • Premię uznaniową

  • 3 razy w roku dodatek finansowy na święta

  • Szkolenie z profesjonalnej obsługi klienta z Trenerem

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych – m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program poleceń pracowniczych, świadczenia socjalne, paczki dla dzieci, karta zniżkowa na paliwo, zniżki pracownicze na pieczywo, słodkie deputaty)

    Zainteresowany? Pracuj z nami!

    Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV poprzez przycisk APLIKUJ.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Konin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Konin
ID: 698087806