2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gierałtowice
Dodane 22 kwietnia 2024

Kasjer-sprzedawca Lewiatan Gierałtowice

Wynagrodzenie

4 242 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gierałtowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Lewiatan Market w Gierałtowicach poszukuje kandydatki do pracy na stanowisko

kasjer/sprzedawca dział mięso wędliny oraz dział ogólnospożywczy

Co oferujemy:

• miłą atmosferę pracy

• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

• system motywacyjny, dzięki któremu Twoja premia będzie uzależniona od Twojej pracy.

• pakiet certyfikowanych szkoleń internetowych.

• stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach warsztatowych.

• możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

Specyfika pracy na stanowisku sprzedawca mięso/wędliny

Na wynagrodzenie składa się podstawa,premia oraz 15 % rabat na zakupy oraz po okresie próbnym dodatkowo premia za brak absencji

Kluczowe zadania:

Obsługa klienta zgodna z obowiązującymi standardami,

Kontrola ułożenia towarów na ladzie mięsno-wędliniarskiej,

Dbałość o wygląd lady mięsno-wędliniarskiej,

Dbałość o zapewnienie świeżości i zachowanie norm przechowywania produktów,

Dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa,

Aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych. UWAGA wymagane doświadczenie minimum 2 lata na podobnym stanowisku Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piatku od 9-16

poszukujemy również na dział ogólnospożywczy

• kasjer sprzedawca dział ogólnospożywczy

(w odpowiedzi proszę napisać jakim stanowiskiem jest się zainteresowanym).

• jeśli nie masz doświadczenia w pracy w handlu NIE SZKODZI – przeszkolimy Cię.

Na czym polega praca:

• do Twoich obowiązków należeć będzie obsługa stanowiska

• zadbasz o prawidłową ekspozycję towarów.

• zajmiesz się obsługą Klienta zgodnie z najwyższymi standardami Lewiatana.

• zajmiesz się utrzymywaniem porządku we wskazanych działach sklepu.

Czego od Ciebie oczekujemy:

• zdolności do szybkiego przyswajania nowej wiedzy i umiejętności.

• cenimy rzetelność, uczciwość, szczerość i zaangażowanie.

• cenimy ludzi zmotywowanych i chętnych do pracy w systemie zmianowym.

• mile widziane będzie Twoje doświadczenie w pracy w sklepie.

Poszukujemy również na dział mięso / wędliny

Aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych.

Od Kandydata oczekujemy:

Wykształcenia średniego lub zawodowego,

Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych,

Gotowości do pracy w systemie zmianowym,

Umiejętności pracy w zespole i dostosowania się do obowiązujących zasad,

Kultury osobistej i życzliwości,

Pozytywnego nastawienia do ludzi,

Mile widziane doświadczenie w pracy na stoisku mięsnym.

Na tym stanowisku zapewniamy:

Umowa o pracę na pełen etat

Premie

Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,

Możliwość rozwoju, awansu i uczestnictwa w szkoleniach

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piatku od 9-16

Lokalizacja

Gierałtowice,

Śląskie

Śląskie, Gierałtowice
ID: 388254059