2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Stryszawa
Dodane 16 kwietnia 2024

Kasjer sprzedawca Lewiatan Stryszawa

Lokalizacja

Stryszawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Pracuj i rozwijaj się razem z nami na ww stanowisku.

Miejsce pracy :LEWIATAN w Stryszawie

Zastanawiasz się jak będzie wyglądać Twoja praca?

Jakie zadania będziesz wykonywać?

Stawiamy na jakość obsługi więc miła i profesjonalna obsługa Klienta to podstawowe zadanie.

Ponadto przepadamy za czystością więc będziesz troszczyć się o czystość i estetykę swojego stanowiska pracy.

Zadbasz o dostępność towaru i jego ekspozycję.

Wszystkiego Cię nauczymy :)

Co możemy zaoferować ?

  • umowę o pracę

  • pracę w systemie dwuzmianowym

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w zgranym zespole

Rozwijaj się razem z nami i dołącz do naszego Zespołu !

Mile widziane również osoby z grupą niepełnosprawności.

Wyślij swoje cv poprzez olx lub złóż bezpośrednio w sklepie.

Prosimy o zawarcie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli dobrowolnej zgody o przetwarzaniu danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.” Informujemy, że Administratorem danych jest JKM TRADE sp.zoo. sp.k. z siedzibą w Bielsko-Biała przy ul. Krakowskiej 194. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Stryszawa,

Małopolskie

Małopolskie, Stryszawa
ID: 912169565