2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Lubuskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Zielona Góra
Dodane 20 kwietnia 2024

Kasjer/sprzedawca LEWIATAN Zielona Góra Morelowa 40

Wynagrodzenie

4 300 - 6 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osób chętnych do pracy w sklepie Lewiatan w Zielonej Górze, ul. Morelowa 40 na stanowisku kasjer/sprzedawca.

Zadania:

- obsługa klientów; obsługa kasy fiskalnej; ekspozycja towarów według standardów firmy.

Oczekujemy:

- motywacji do pracy; odpowiedzialności; kultury osobistej; punktualności.

Oferujemy:

- umowę na pełen etat; pracę w systemie dwuzmianowym; godziny pracy: 6-14, 14-22; niedziela handlowa: 9-18; wszystkie nadgodziny rozliczane jako 100%; dopłaty do pakietów Medicover sport.

Pozostałych informacji udzielimy podczas ew rozmowy, CV proszę przesyłać na adres e-mail.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 857296476