2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Piła
Dodane 02 kwietnia 2024

kasjer / sprzedawca na stacji paliw Orlen - Piła

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

stanowisko: kasjer / sprzedawca

miejsce pracy: stacja paliw Orlen

adres: Wojska Polskiego 81, 64-920 Piła

rodzaj umowy: umowa o pracę/ umowa zlecenie

Obowiązki:

- zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami ORLEN

- aktywna sprzedaż produktów i usług

- dbanie o porządek i ekspozycję towaru.

Oczekiwania:

- wysoka kultura osobista

- komunikatywność i uśmiech

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

- uczciwość.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 806911503