2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Lubin
Dodane 16 kwietnia 2024

Kasjer / sprzedawca od zaraz

Wynagrodzenie

3 600 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnię kasjera sprzedawcę

Lokalizacja : ul.Pawia Lubin

Obowiązki:

- obsługa klienta

- Aktywna sprzedaż wedle standardów sieci.

- Sprawdzanie terminów przydatności produktów

- Dbanie o zachowanie czystości miejsca pracy

- Dbanie o prawidłowa ekspozycje produktów

- obsługa kasy fiskalnej

- przyjęcie dostaw i układanie towarów na półkach

- Dopasowanie, zmiana etykiet cenowych towaru

- Przestrzeganie standardów sieci

- Dbanie o czystość na sklepie

Proponujemy:

- umowę zlecenie z możliwością umowy o prace po okresie próbnym

-wynagrodzenie podstawowe plus premie jakościowe.

- gotowość do pracy na zmiany w godzinach porannych lub popołudniowych

- praca na cały etat lub pół etatu

-nie wymagamy doświadczenia wszystkiego możemy nauczyć.

- prace w miłym zgranym zespole

Do aplikowania zapraszamy każda osobę, nie zależnie od wieku, płci, sytuacji rodzinnej, narodowości.

Wyślij nam swoje Cv nie zwlekaj a my się z Tobą skontaktujemy.

Lokalizacja

Lubin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubin
ID: 877561710