2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Bysina
Dodane 18 kwietnia 2024

Kasjer/Sprzedawca pół etatu studenci sklep Groszek Bysina, Myślenice

Lokalizacja

Bysina

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Przyjmę/Zatrudnię osobę nawet i studiującą do pracy w sklepie spożywczo-przemysłowym na stanowisko Kasjer-Sprzedawca w budynku straży w miejscowości Bysina 46 sklep Groszek. Umowa na pół etatu. Otwarte w każdą niedzielę. Dni pracy i zmiany do uzgodnienia. Stawka do uzgodnienia wg dni i godzin pracy.

Praca w tygodniu PN-PT

-1 zmiana 5:30-14:00

-2 zmiana 14:00-22:00

Sobota

-2 zmiana 14:00-21:00

Niedziela

8:00-18:00

W sezonie letnim 8:00-20:00

Zakres obowiązków:

a) Miła obsługa klientów

b) Przyjmowanie dostaw

c)  Dokładanie towaru z magazynu na półki sklepowe

d) Obsługa kasy fiskalnej i terminala lotto

e) Drukowanie etykiet cenowych

f)   Dbanie o czystość i estetykę sklepu

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV przez portal olx lub kontakt telefoniczny pod numerem  66*******67

Lokalizacja

Bysina,

Małopolskie

Małopolskie, Bysina
ID: 912690127