2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Myślenice
Dodane 17 kwietnia 2024

Kasjer / Sprzedawca / Pracownik sklepu Euro w Myślenicach

Lokalizacja

Myślenice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Dołącz do zespołu naszego sklepu EURO w Myślenicach!

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kasjer - Sprzedawca

Lokalizacja: Myślenice, ul. Słowackiego 47a

Oferujemy umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie, które zostanie ustalone zgodnie z doświadczeniem i umiejętnościami kandydata.

Obowiązki:

  • Obsługa kasy fiskalnej oraz terminali płatniczych.

  • Obsługa klienta w sposób profesjonalny i uprzejmy.

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz w miejscu sprzedaży.

  • Wykonywanie zadań związanych z otrzymywaniem dostaw towarów i ich ekspozycją na półkach.

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy oraz skrupulatność.

  • Uczciwość i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej będzie dodatkowym atutem, jednak nie jest wymagana - zapewnimy odpowiednie szkolenie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności.

  • Przyjazną i profesjonalną atmosferę pracy.

Jeśli spełniasz nasze wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij nam swoje CV. W temacie wiadomości proszę podać: "Aplikacja: kasjer - sprzedawca".

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Lokalizacja

Myślenice,

Małopolskie

Małopolskie, Myślenice
ID: 910672942