2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Lesznowola
Dodane 05 kwietnia 2024

Kasjer-sprzedawca, Pracownik Stacji Paliw stacja Shell Lesznowola

Wynagrodzenie

4 300 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lesznowola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Poszukujemy osób na stanowisko Kasjer-Sprzedawca, Pracownik Stacji Paliw do stacji Shell w Lesznowoli

Opis stanowiska:

Twoim głównym zadaniem będzie zapewnienie doskonałej obsługi Klienta, współpraca z zespołem w zakresie sprzedaży produktów oraz dbanie o czystość i bezpieczeństwo stacji.

Główne obowiązki:

  • obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy,

  • obsługa klienta na podjeździe, pomoc w tankowaniu, (Pracownik Podjazdu)

  • sprzedaż produktów i usług Shell,

  • budowanie pozytywnego wizerunku stacji,

  • prace porządkowe,

  • obsługa kasy fiskalnej (Kasjer-Sprzedawca)

  • dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów,

  • osiąganie celów sprzedażowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • entuzjazmu i pozytywnego nastawienia,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • życzliwego podejścia do współpracowników i Klientów,

  • zaangażowania i motywacji do pracy,

  • gotowości do pracy zmianowej oraz w weekendy,

  • doświadczenia na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy,

  • zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin (Ty wybierasz),

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki atrakcyjnemu systemowi szkoleń,

  • stabilne zatrudnienie i umowę o pracę,

  • kartę MultiSport,

  • zniżkę na paliwa,

  • zniżkę na produkty Shell,

  • atrakcyjny system premii i nagród.

Lokalizacja

Lesznowola,

Mazowieckie

Mazowieckie, Lesznowola
ID: 909673218