2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Strzegom
Dodane 28 kwietnia 2024

Kasjer / Sprzedawca - PSB Mrówka Strzegom

Wynagrodzenie

4 300 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Strzegom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Obecnie poszukujemy Kandydatów do naszego nowego marketu w Strzegomiu na stanowisko:

Kasjer / Sprzedawca

Miejsce pracy: Strzegom, Aleja Wojska Polskiego

Opis stanowiska:

  • Obsługa Klienta jest priorytetem.

  • Praca z towarem (praca towaru, prawidłowa ekspozycja).

  • Obsługa programu sprzedażowego.

  • Dbałość o porządek w sklepie.

Wymagania:

  • Komunikatywność i otwartość na ludzi.

  • Chęć do pracy, entuzjazm, zaangażowanie.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Wcześniejsze wdrożenie i szkolenie na jednym z naszych funkcjonujących marketów.

  • Umowa o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz gwarancja wzrostu wynagrodzenia.

  • Wynagrodzenie ustalane na podstawie posiadanego doświadczenia.

  • Dobre warunki pracy i stabilność zatrudnienia.

Kontaktować będziemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Prosimy o przesyłanie CV poprzez zgłoszenia w ogłoszeniu OLX.

Lokalizacja

Strzegom,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Strzegom
ID: 889225993