2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Rybnik
Dodane 24 kwietnia 2024

kasjer-sprzedawca Rybnik

Wynagrodzenie

4 242 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

"Itum owoce" Spółka z o.o. z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim , ul. Marklowicka 21, poszukuje osób na stanowisko:

Kasjer-Sprzedawca

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów wg standardów firmy,

  • kasowanie należności za sprzedany towar,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

  • dbanie o ład i porządek w miejscu pracy,

  • przyjmowanie towaru i jego ekspozycja

Wymagania:

  • umiejętność obsługi komputera,

  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie w realizacji zadań,

  • wykształcenie minimum zawodowe

Oprócz płacy zasadniczej pracodawca za rzetelną pracę wypłaca premię uznaniową(wynagrodzenie podstawowe 3221 zł netto + premia uznaniowa)

Godziny pracy: od poniedz. do piątku - 4:30 do 12:30 i od 13:00 do 21:00

sobota: 4:30 do 14:00

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat lub umowę cywilno-prawną,

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,,

Miejsce pracy: Rybnik, ul. Rudzka 47

Wszystkich chętnych prosimy o składanie CV za pośrednictwem aplikacji OLX - skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

numer do kontaktu : Dział kadr tel:51*****47-kontakt od pon. do piątku w godzinach od 7-15.

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 593691158