2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Łódzkie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wieruszów
Dodane 25 kwietnia 2024

Kasjer-sprzedawca - sklep mięsny - Wieruszów

Lokalizacja

Wieruszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

P.P.H.U. MARK’S SP. Z O.O. zatrudni osobę na stanowisko: KASJER/SPRZEDAWCA - sklep mięsny

Miejsce pracy : Wieruszów, ul. Fabryczna 6

Siedziba firmy : Prusak 23, 98-420 Sokolniki

Zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa klienta oraz dbanie o pozytywne i długotrwałe relacje z klientem

  • obsługa kasy fiskalnej

  • przestrzeganie standardów firmy

  • dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towaru oraz czystość w sklepie

Wymagania:

  • umiejętność dobrej organizacji pracy

  • sumienność i dokładność

  • dyspozycyjność

  • aktualne badania do celów sanitarno - epidemiologicznych

  • WYMAGANE doświadczenie w sklepie mięsnym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - szukamy pracowników do długotrwałej współpracy

  • umowę o pracę - pełen etat

  • możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia dla Ciebie i Twojej rodziny

  • pracę w systemie dwuzmianowym

  • atrakcyjny system wynagrodzeń i premii

To Ciebie właśnie szukamy! Dołącz do naszego grona!

Lokalizacja

Wieruszów,

Łódzkie

Łódzkie, Wieruszów
ID: 912608724