2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Lębork
Dodane 15 kwietnia 2024

Kasjer-sprzedawca sklep PSB Mrówka Lębork

Lokalizacja

Lębork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

„Grupa Polskie Składy Budowlane” S.A.

jest największą w Polsce siecią hurtowni i sklepów z materiałami budowlanymi,

posiadająca 370 punktów handlowych, oferujących kilkadziesiąt tysięcy materiałów

niezbędnych do budowy lub remontu wszelkich obiektów.

Do Sklepu PSB MRÓWKA Lębork – akcjonariusz grupy PSB

poszukuje kandydatów na stanowiska:

- Kasjer-Sprzedawca

Miejsce pracy: Lębork

Opis stanowiska:

• obsługa stanowiska kasowego

• bieżąca obsługa klientów

Oferujemy:

• zatrudnienie na umowę o pracę

• pracę w miłej atmosferze

• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

• możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego

• możliwość rozwoju i awansu

Od kandydatów oczekujemy:

• znajomości obsługi kasy fiskalnej – mile widziana,

• gotowości do pracy w systemie zmianowym

• odpowiedzialności i umiejętności pracy w zespole,

• łatwości nawiązywania kontaktów interpersonalnych

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji (CV) na adres

mailowy w temacie wpisując nazwę stanowiska.

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o

ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz.883 z póżn. zm.)”

Lokalizacja

Lębork,

Pomorskie

Pomorskie, Lębork
ID: 898873761