2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kraków
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Nowa Huta
Łukasz
Dodane 01 maja 2024

Kasjer sprzedawca - Sklep SHOT Premium

Wynagrodzenie

25,49 - 37,09 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Sklep SHOT, poszukuje pracowników na stanowisko kasjer sprzedawca.

Sklep działa w godzinach 6-24.

Lokalizacja: Nowa Huta - / Klasztorna / Centralna

Kontakt telefoniczny 78*******13

Stawki godzinowe Netto !

Godzina norm 22 zł

Niedziele 24 zł

Święta 32 zł

Studenci 27,70

Zlecenie powyżej 26 roku 20,00

Zlecenie poniżej 26 roku 22,37

Średnie wynagrodzenie na umowie o pracę, bez dodatkowych korzyści 3850.

Korzyści dodatkowo:

  •  Premie sprzedażowe - od 50 zł do 600 zł za sprzedaż wyznaczonych produktów miesięcznie! Premie przyznawane na podstawie rankingów sprzedażowych w całej Grupie Fuerte. Dot. stanowiska Kasjer - Sprzedawca.

  • Premie uznaniowe uzależnione od oceny indywidualnej po zakończonym miesiącu

  • Premie uznaniowe świąteczne

  • Możliwość rozwoju oraz pozyskiwanie doświadczenia zawodowego

JAKICH OSÓB SZUKAMY?

  • Otwartych na kontakt z Klientami

  • Gotowych do pracy w systemie zmianowym

  • Pozytywnie myślących

  • Zaangażowanych, dokładnych i chętnych do nauki

  • Nastawionych na współpracę

JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?

  • Profesjonalna obsługa klienta zgodna z zasadami firmy na kasie fiskalnej oraz na sali sprzedaży

  • Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów

  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru

  • Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych

  • Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt przez olx.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Wynagrodzenie jest podane w kwocie brutto.

W przesyłanych CV proszę o zawarcie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą… z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 675888979