2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Dąbrowa Górnicza
Dodane 11 maja 2024

Kasjer / Sprzedawca sklep Żabka

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy F.H.U. ANITEX zatrudnię Panią / Pana na stanowisko kasjer / sprzedawca w sklepie sieci Żabka. Nie zatrudniam uczniów oraz studentów.

Praca w Dąbrowie Górniczej Ul. Królowej Jadwigi

Stawka początkowa uzależniona od poziomu doświadczenia i wiedzy, do uzgodnienia przed rozpoczęciem współpracy. Dodatkowo premia uznaniowa uzależniona od wyniku utrzymania standardu i tajemniczego klienta.

Gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym 6:00 - 14:30 / 14:30 - 23:00. Rodzaj umowy - umowa zlecenie 3/4 lub pełny wymiar godzin.

Wymagania :

  • Doświadczenie w pracy w sieci w sklepie Żabka min 3 miesiące, lub doświadczenie w handlu / obsłudze klienta

  • Dyspozycyjność pracy w Weekendy i Święta.

  • Sumienność i uczciwość w wykonywaniu obowiązków pracowniczych.

  • Ważna książeczka zdrowia lub gotowość do jej wyrobienia.

  • Gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz

    Zakres obowiązków dopasowany w zależności od wykonywanego stanowiska:

  • Obsługa kasy fiskalnej.

  • Aktywna sprzedaż.

  • Dokładanie towaru.

  • Dbanie o ekspozycję oraz czystość na sali sprzedaży.

  • Przyjmowanie dostaw.

  • Dbanie o porządek na magazynie.

  • Kontrola dat ważności artykułów spożywczych.

Oferuję:

  • Pełne szkolenie płatne przygotowawcze trwające od 3 do 7 dni.

  • Pełne wsparcie i pomoc kierownika sklepu w każdej sprawie.

  • Możliwość pobierania zaliczek.

  • Możliwość rozwoju i awansu wewnętrznego

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail.

Kandydatury z kontaktu telefonicznego bez CV nie będą rozpatrywane.

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 852649844