2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wrocław
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Śródmieście
Dodane 15 maja 2024

kasjer sprzedawca sklep Żabka, osiedle Promenady Wrocławskie

Wynagrodzenie

4 000 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Poszukuję pracowników na stanowisko kasjer-sprzedawca do sklepu Żabka na osiedlu Promenady Wrocławskie we Wrocławiu (Śródmieście/Psie Pole).

Wynagrodzenie 27,70-30 zł godzina brutto.

Zapewniamy:

  • Możliwość pracy tylko w weekendy lub tylko na drugie zmiany

  • Wypłaty na czas,

  • Elastyczny grafik;

  • Praca w systemie dwuzmianowym,

  • Jasny i czytelny zakres obowiązków.

Zakres obowiązków:

  • dyspozycyjność,

  • wykładanie towaru oraz dbanie o jego odpowiednią ekspozycję,

  • przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych,

  • dbanie o uprzejmą, staranną i sprawną obsługę klienta zgodnie ze standardami sieci,

  • obsługa kasy fiskalnej,

  • dbanie o czystość powierzchni sklepowej.

( o przesłanie CV proszę osoby zdecydowane, dyspozycyjne i gotowe podjąć pracę!)

Proszę o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem oraz dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 898499646