2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Uwieliny
Dodane 18 kwietnia 2024

Kasjer-Sprzedawca SPAR Uwieliny

Lokalizacja

Uwieliny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Do marketu spożywczego poszukujemy kandydatów na stanowisko

Kasjer-Sprzedawca

Twoje główne zadania:

• zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów zgodnie ze standardami firmy

• obsługa kasy fiskalnej

• dbałość o właściwą ekspozycję produktów oraz monitorowanie terminów przydatności do spożycia

Oczekiwania:

• dyspozycyjność (praca w systemie 2-zmianowy)

• rzetelność i uczciwość

• mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie

• komunikatywność

• aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich uzupełnienia)

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

• umowę o pracę

• wynagrodzenie zawsze na czas oraz dobrą atmosferę pracy

• ubezpieczenie na życie

Lokalizacja

Uwieliny,

Mazowieckie

Mazowieckie, Uwieliny
ID: 733000033